УКРАЇНА

12:04

23.05

Влада

Держкомзв’язку ініціює ухвалення програми «Електронна Україна» як закону

0

Державний комітет зі зв’язку та інформатизації ініціює ухвалення програми глобальної інформатизації «Електронна Україна» Верховною Радою як закону, щоб зробити її виконання більш ефективним. Про це «Українським Новинам» повідомив перший заступник голови Держкомзв’язку зі зв’язків з Радою Олег Проживальський.

«Якщо вона буде ухвалена як закон, то має більше шансів бути виконаною», - сказав Проживальський. За його словами, зараз створення програми інформатизації «Електронна Україна», яку Держкомзв’язку розробляв з 2002 року, закінчено, і вона затверджена Кабінетом Міністрів. «Погоджена зі всіма і затверджена урядом 2 тижні тому», - сказав Проживальський.

За його словами, Кабмін направив текст програми на розгляд у профільний комітет Ради (комітет з науки та технологій) і має намір запропонувати її Раді як законопроект. «Незабаром буде зареєстрована як законопроект», - наголосив Проживальський.

Програму «Електронна Україна» розраховано на період до 2010 року.

Її основними пріоритетами є створення електронного уряду - інформаційно-аналітичного урядового порталу з інтегрованими системами органів влади різного рівня, створення інфраструктури цифрового підпису та електронного документообігу і різноманітних послуг для громадян на його основі.

Аналогічна програма - «Електронна Росія» - уже діє в Росії.

Як повідомляло агентство, у квітні минулого року Міністерство зв’язку та інформатизації Росії висловило намір співробітничати з Державним комітетом зі зв’язку та інформатизації при реалізації програми інформатизації «Електронна Україна».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus