УКРАЇНА

01:25

12.12

Влада

«Нафтогаз України» не підвищуватиме ціну на газ для населення протягом 2 років

0

Національна акціонерна компанія (НАК) «Нафтогаз України» не планує протягом двох років підвищувати ціни на газ, який реалізується населенню, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Про це повідомив журналістам заступник голови ради директорів ДК «Газ України» Іван Варга у вівторок.

Як повідомлялося, НКРЕ залишила колишніми граничні рівні цін на природний газ, реалізований населенню, бюджетним організаціям і підприємствам теплокомуненерго, до кінця 2004 року. При цьому гранична ціна на газ для цих категорій споживачів зберігається на рівні 210 грн. за 1 тис. кубометрів (без обліку ПДВ) для платників ПДВ і 240 грн. за 1 тис. кубометрів (без обліку ПДВ) для неплатників.

Разом з цим НКРЕ з 1 квітня збільшила граничну ціну на природний газ, реалізований промисловим споживачам, на 8,94% - до 310 грн. за 1 тис. кубометрів (без ПДВ).

За даними «Газу України», ціна реалізації природного газу з урахуванням тарифів на транспортування і постачання для населення (при наявності лічильників) з 1 січня 2004 року становить 145,83 грн. за 1 тис. кубометрів (без ПДВ), для населення (при відсутності лічильників) - 158,33 грн. за 1 тис. кубометрів (без ПДВ), для бюджетних організацій - 192,5 грн. за 1 тис. кубометрів (без обліку ПДВ), для підприємств теплокомуненерго (без обліку тарифу на транспортування) - 157,5 грн. за 1 тис. кубометрів (без обліку ПДВ).

«Газ України» - єдина в Україні компанія, яка реалізує природний газ з ресурсів НАК «Нафтогаз України».

«Укртрансгаз» - оператор газотранспортної системи України - здійснює доставку природного газу магістральними газопроводами до газорозподільних пунктів, де газ передається в газопроводи середнього і низького тиску.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus