УКРАЇНА

17:48

23.05

Влада

Іван Чиж розповів про користь «темників»

0

Голова Державного комітету з телебачення та радіомовлення Іван Чиж вважає прийнятною практику розсилання ЗМІ спеціальних вказівок - «темників». Про це, як повідомляють «Українські Новини», Іван Чиж заявив журналістам.

Чиж заявив, що «темники» практикуються в усьому світі і він не вважає це ненормальним. «І вони існують в усьому світі... У цивілізованих демократичних країнах, де є засоби масової інформації, де є інститути влади, розділені на галузі, функції, і вони розшифровуються не як темні справи, а як теми для преси», - сказав Чиж. Він також додав: «Нічого дивного немає в тому, що яка-небудь з галузей влади, інститут влади пропонує для висвітлення ту чи іншу тему або цілий набір».

Одночасно голова Державного комітету з телебачення та радіомовлення наголосив, що «темники» не мають бути обов’язковими для виконання. Він також сказав, що вважає «темниками» інтернет-видання: «Ви заходите на «Телекритику», ви заходите на «Українську правду» - той же темник. Видається на-гора інформація, яку ви можете взяти і використовувати», - сказав Чиж.

Боротьбу з «темниками» Чиж вважає боротьбою, перш за все політичною. «Я чесно кажучи, не розумію, хоча напевно, я не правий, я розумію природу цієї боротьби з так званим явищем, тому що це політика. На свободі слова або несвободі слова дуже легко піарити», - сказав Чиж.

Нагадаємо, що недавно голова Верховної Ради Володимир Литвин закликав засоби масової інформації не виконувати спеціальні вказівки - «темники», що розсилаються для ЗМІ.

У березні минулого року Міжнародна правозахисна організація Human Rights Watch (США) звинуватила Адміністрацію президента України в тиску на ЗМІ за допомогою «темників» з метою домогтися тенденційного висвітлення новин.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus