УКРАЇНА

03:26

22.05

Влада

Суддя донецького суду спростував факт побиття Бойка

0

Голова Калинінського місцевого суду Донецька Володимир Ушенко заперечив факт побиття журналіста Володимира Бойка. Про це він заявив в інтерв’ю ІМІ.

За словами судді в залі суду з’явилася невідома людина, яка почала записувати хід засідання за допомогою ноутбуку: “Став заважати веденню судового засідання. Справа слухається давно, і до цього було встановлено порядок: лише з дозволу суду користуватися звукозаписувальною та іншою апаратурою”. За словами судді Володимира Ушенка, журналіст Володимир Бойко не заявляв клопотання про дозвіл користуватися такими засобами: “Ноутбуком став клацати. Записувати прямо. Паралельно із секретарем і технічними засобами. Природно, суддя поставила питання: “Що у вас у руках?” “А яке вам діло”, - відповів. А хто його знає, що у нього в руках. У зв’язку із особливою складністю і актуальністю справи і постійними порушеннями порядку в судовому засіданні справа слухається в присутності судової міліції. Тому за розпорядженням головуючого ця людина, вона не представилася, була видалена із зали. Ніхто нікого не бив”.

Крім того суддя Володимир Ушенко стверджує, що посвідчення журналіста, яке пізніше пред’явив Володимир Бойко, недійсне і його термін закінчився 3 грудня минулого року.

Слідчий прокуратури Донецька Василь Байрачний, якому передано заяву Володимира Бойка ситуацію майже не роз’яснив: «Поки нічого сказати не можу. За дорученням керівництва я займаюсь збиранням матеріалів. На це мені відведено 10 днів». Слідчий підтвердив той факт, що направив журналіста на проходження судмедекспертизи, однак, за словами Василя Байрачного, «вона ще не завершена».

Коментарів судді Калинінського суду Донецька Карпушової, яка проводила в п’ятницю судове засідання наразі немає, оскільки вона перебуває на судових засіданнях.

Нагадаємо, що Володимир Бойко 10 квітня передав ІМІ копію медичної довідки Донецької обласної клінічної травматологічної лікарні, у якій зазначено: “Забита грудна клітка справа, забитий правий плечовий суглоб, забите праве плече, забитий правий променево-зап’ясний суглоб, забите ліве плече, ушкодження м’яких тканин потиличної частини голови”.

Бойко планував підготувати репортаж для газети “Свобода” про розгляд кримінальної справи, порушеної проти керівника корпункту “Свободи” в Донецькій області Михайла Халаджі. До кримінальної відповідальності підполковник міліції у відставці Михайло Халаджі був притягнутий після того, як розповів у своєму в інтерв’ю газеті “Остров” про те, що бізнес найближчого оточення генерального прокурора України Геннадія Васильєва, на думку підполковника, є кримінальним.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus