УКРАЇНА

04:00

25.05

Влада

Кучму, Азарова і Марчука викликають на допит

0

12 квітня Президент України Леонід Кучма, віце-прем’єр Микола Азаров і міністр оборони Євген Марчук отримали повідомлення від американського уряду, де говориться про можливість допиту їх як свідків, повідомляє «Оглядач».

Як повідомляє правозахисне агентство «Прима», повідомлення грунтується на постанові судді Мартіна Дженкінса, у якій говориться: «свідчення Кучми, Азарова і Марчука можуть бути важливими для судового процесу над колишнім прем’єр-міністром України Павлом Лазаренком».

Пан Дженкінс ухвалив цю постанову після допиту в Сан-Франциско громадянина України Петра Кириченка. Він повідомив судді і присяжним про те, що в 1994-1997 роках на його рахунки в банки Сполучених Штатів, Польщі і Швейцарії надходили гроші від українських державних фірм і бізнесменів. Кириченко переправляв ці гроші на рахунки Павла Лазаренка. За словами Кириченка, тодішній прем’єр забирав у підприємців 50 відсотків доходу. Якщо підприємець протестував, Лазаренко руйнував його бізнес. Кириченко також повідомив суду, що «українські правоохоронні органи були підпорядковані Лазаренку і допомагали йому придушувати неугодних конкурентів».

На думку судді Дженкінса, Президент України та інші високопоставлені посадовці могли б прояснити ситуацію за фактом привласнення Лазаренком державних грошей і його впливу на правоохоронні структури.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus