УКРАЇНА

06:04

21.05

Влада

Депутати мають намір визнати роботу КМУ незадовільною

0

Комітет Верховної Ради зі справ пенсіонерів, ветеранів та інвалідів пропонує парламентові визнати незадовільною роботу Кабінету Міністрів у сфері пенсійного забезпечення. Така пропозиція викладена в проекті постанови профільного Комітету ВР за підсумками Дня уряду «Про сучасний стан пенсійного забезпечення і впровадження пенсійного страхування в Україні», повідомляє «LIGA ONLINE».

У проекті постанови пропонується також визнати неприпустимим і таким, що суперечить Конституції України, невиконання пенсійного законодавства.

Крім того, під час Дня уряду деякі народні депутати висловилися за те, щоб негайно скасувати дію Постанови КМ «Про заходи для поліпшення пенсійного забезпечення громадян» від 20.11.2003 року N1783, а також підвищити розмір мінімальних пенсій до рівня прожиткового мінімуму.

У свою чергу, член фракції «Наша Україна» Петро Порошенко заявив, що нинішній уряд має бути відправлений у відставку за неналежну роботу в сфері пенсійного забезпечення.

Як повідомлялося, у вівторок, 13 квітня, у парламенті проходить День уряду, присвячений станові пенсійного забезпечення і введенню пенсійного страхування в Україні. Близько тисячі прихильників КПУ пікетували будинок Верховної Ради, виступаючи проти проведення пенсійної реформи.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus