УКРАЇНА

17:43

21.05

Влада

Марчук представить в НАТО військову реформу

0

У штаб-квртирі НАТО в Брюсселі (Бельгія) 13-14 квітня відбудеться спільне засідання політичного та військово-політичного комітетів НАТО та спільної робочої групи України-НАТО з питань військової реформи. Передбачається, що міністр оборони України Євген Марчук представить на розгляд учасників засідання проект Стратегічного оборонного бюлетеня на період до 2015 року. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

Нагадаємо, що Стратегічний оборонний бюлетень був затверджений 30 березня 2004 року. У цьому документі оцінюються воєнні загрози України, стан Збройних Сил України та визначаються напрямки їхнього реформування на період до 2015 року. Стратегічний оборонний бюлетень також передбачає забезпечення української армії високоточними засобами ураження, розвиток розвідки, оснащення армії засобами захисту від високоточної зброї тощо.

Стратегічний оборонний бюлетень розроблено згідно з задекларованим Україною наміром про європейську та євроатлантичну інтеграцію. Також в документі наведені необхідні видатки на Збройні Сили: зокрема у 2015 році на оборону передбачено 17,186 млрд. грн. проти нинішніх 5,658 млрд. грн. Крім того, документ передбачає скорочення ЗС України до 2006 року з 355 до 200 тисяч чоловік, а також подальше скорочення до 2015 року.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus