УКРАЇНА

14:36

20.05

Влада

Середній розмір пенсій за рік зріс на 50 гривень

0

Середній розмір пенсій на сьогодні становить 185 гривень, тим часом як у 2003 році цей показник був на рівні 135 гривень. Про це у вівторок заявив голова правління Пенсійного фонду Борис Зайчук, виступаючи у Верховній Раді в рамках Дня уряду на тему «Про сучасний стан пенсійного забезпечення та запровадження пенсійного страхування в Україні», повідомляє «ІНФА».

За словами Зайчука, для наближення розміру пенсій до розміру мінімального прожиткового мінімуму середня зарплата має становити більше ніж 800 гривень. При цьому він нагадав, що рівень середньої заробітної плати на 2004 рік прогнозується в розмірі 535 гривень. Таким чином, зауважив Зайчук, 34% загальних відрахувань у Пенсійний фонд із зарплати 535 грн. дозволять вийти на розмір пенсій приблизно 182 грн.

Голова правління ПФ також повідомив, що заборгованість по виплаті заробітної плати на 1 березня 2004 року становить 1,9 млрд. грн, внаслідок чого Пенсійний фонд не одержав майже 600 млн. грн. страхових внесків. Борг по страхових внесках за станом на 1 квітня 2004 року становив понад 1 млрд. грн. Як зазначив Зайчук, у структурі заборгованості 440 млн. грн. становить борг підприємств, проти яких порушено справи про банкрутство.

Зайчук також повідомив, що в січні-березні 2004 року в бюджет Пенсійного фонду з усіх джерел фінансування надійшло більше ніж 7 млрд. грн., що на 35,2% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Як повідомлялося, близько тисячі прихильників Комуністичної партії виступають сьогодні біля будинку Верховної Ради проти проведення пенсійної реформи

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus