УКРАЇНА

16:25

22.05

Влада

Лазаренко хоче вийти в ефір на “Інтері”

0

Адвокат Павла Лазаренка в Україні Марина Долгопола вимагає від каналу «Інтер» надати ефір для спростування інформації про те, що колишній український прем’єр начебто є замовником убивств народних депутатів Щербаня та Гетьмана. Про це повідомляє «Українська правда».

Свою вимогу Марина Долгопола висловила в листі на адресу керівництва каналу «Інтер» від 13 квітня 2004 року, вона стверджує, що в ефірі “Інтера” у кінострічці «Справжній детектив» Парлам Лазаренка назвали замовником вбивств народних депутатів Щербаня і Гетьмана. Долгопола передає слова свого клієнта, який вважає, що інформація з кінострічки заподіяла суттєвої шкоди його інтересам. Адвокат українського екс-прем’єра також наголошує на тому, що Лазаренку в Україні прокуратура не пред’явила офіційно обвинувачення у будь-яких вбивствах.

«Він не був учасником судових процесів, де розглядалась кримінальна справа щодо вбивств Щербаня та Гетьмана. Його захисникам було відмовлено в участі в судовому засіданні в Апеляційному суді Луганської області на тій підставі, що Лазаренко процесуально не був учасником справи. Верховний Суд України своїм рішенням від 14 лютого 2004 року на касаційну скаргу Павла Лазаренка також підтвердив, що він не був учасником цього процесу», - йдеться в листі Долгополої. Відтак адвокат наголошує, що Лазаренко “не є обвинуваченим, підсудним чи засудженим у справі щодо вбивств Щербаня та Гетьмана».

Долгопола наводить також перелік порушених “Інтером” норм: статті 28, 62 Конституції України, пункту 2 статті 6 Європейської Конвенції про захист прав і основних свобод людини 1950 року, пункт 4 статті 296 Цивільного кодексу України, статті 23, 47 Закону України «Про інформацію», пункту «ж» статті 37 Закону України «Про телебачення й радіомовлення», які стосуються презумпції невинності.

Нагадаємо, що 29, 30, 31 березня та 1 квітня 2004 телеканал «Інтер» продемонстрував кінострічку «Справжній детектив» на тему розслідування кримінальної справи щодо вбивства народних депутатів України Євгена Щербаня та Вадима Гетьмана, в якій Лазаренко називається замовником убивств депутатів.

Павло Лазаренко наразі перебуває в Каліфорнії, де триває розгляд судової справи за звинуваченням його у відмиванні 114 мільйонів доларів.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus