УКРАЇНА

07:04

26.05

Влада

Витрати Пенсійного фонду на проведення пенсійної реформи збільшаться на 7 млрд. гривень

0

У вівторок, 13 квітня, у Верховній Раді проходить День уряду, присвячений стану пенсійного забезпечення і запровадженню пенсійного страхування в Україні, повідомляють «Подробности».

Доповідач з цього питання міністр праці і соціальної політики Михайло Папієв, виступаючи в парламенті, повідомив, що витрати Пенсійного фонду на проведення пенсійної реформи у 2004 році збільшаться на 7 мільярдів гривень.

Міністр відзначив, що, починаючи з 2002 року, у 2,4 разу збільшилася мінімальна пенсія за віком, у 2003 році цей показник зріс у 1,5 разу. Він також нагадав, що минулого року інвалідам Великої вітчизняної війни на 10% було збільшено трудові пенсії додатково до встановлених пенсій за особливі заслуги.

Крім того, за словами Папієва, з 1 травня цього року адресна цільова грошова допомога буде надана тим інвалідам війни, розмір пенсій яких не досягає прожиткового мінімуму.

На дні уряду у Верховній Раді також виступить з доповіддю голова правління Пенсійного фонду України Борис Зайчук, із співдоповіддю - голова парламентського комітету у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів Петро Цибенко.

Під стінами Верховної Ради зараз проходить акція протесту прихильників КПУ проти проведення пенсійної реформи.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus