УКРАЇНА

05:13

26.05

Влада

Кабмін провів ряд кадрових змін

0

Кабінет Міністрів звільнив заступника керівника Державного департаменту продовольства, голову спостережної ради Національної акціонерної компанії «Надра України» і заступника генерального директори Державної адміністрації залізничного транспорту «Укрзалізниця», повідомляють «Українські Новини».

Кабмін звільнив Михайла Агафонова з посади заступника керівника Державного департаменту продовольства. Про це сказано в постанові Кабміну від 9 квітня. Згідно з постановою, Агафонов був звільнений у зв’язку з переходом на іншу роботу. 50-літній Агафонов обіймав посаду заступника керівника Держдепартаменту продовольства з липня 2000 року.

Кабмін усунув Івана Кураса від виконання обов’язків голови спостережної ради Національної акціонерної компанії «Надра України». Про це сказано в постанові Кабміну від 9 квітня. Кабмін призначив віце-президента Національної академії наук Івана Кураса головою спостережної ради «Надра України» постановою від 18 жовтня 2000 року. У листопаді 2003 року Кучма призначив депутата Верховної Ради Кураса секретарем Всеукраїнської політичної консультативної ради замість Олександра Бєлова. 64-літній Курас входить у фракцію «Регіони України».

Кабмін звільнив Миколу Луханіна з посади заступника генерального директора Державної адміністрації залізничного транспорту «Укрзалізниця». Про це сказано в постанові Кабміну від 8 квітня. У тексті постанови зазначено, що Луханіна звільнено у зв’язку з переходом на іншу роботу. Луханін обіймав посаду першого заступника гендиректора «Укрзалізниці» з жовтня 2002 року.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus