УКРАЇНА

19:52

22.06

Влада

Журналіста Володимира Бойка побили у суді

0

Журналіст Володимир Бойко заявляє, що був побитий співробітниками мiлiцiї в залі Калiнiнського районного суду Донецька, повідомляє ІМІ.

Як повідомив В.Бойко, 9 квітня він прибув на завдання газети «Свобода» пiдготувати репортаж iз зали суду, де слухається справа керівника корпункту «Свободи» у Донецькiй областi Михайла Халаджi. Однак суддя викликала двох мiлiцiонерiв, щоб тi вивели його iз зали. Журналiст вiдмовився залишати зал засiдань, мотивуючи це тим, що виконує редакцiйне завдання. Тодi, як стверджує Володимир Бойко, за вказiвкою суддi Олени Карпушової та помiчника прокурора м. Донецька, працiвники мiлiцiї побили журналiста прямо в залi, пошкодили ноутбук.

Журналіст передав IМI копiю медичної довiдки Донецької обласної клiнiчної травматологiчної лiкарнi, де зафiксованi удари грудної клiтини, плечового суглоба i плеча, пошкодження м’яких тканин потиличної частини голови.

Вiдразу пiсля iнциденту Володимир Бойко звернувся до прокуратури Донецької областi з вимогою порушити за цим фактом кримiнальну справу за ознаками ст. 171 КК України, перешкоджання законнiй журналiстськiй дiяльностi. За словами журналіста, вiн зустрiвся з прокурором мiста Донецька Леонiдом Черв’яковим. Для проведення дослiдчої перевiрки видiленi двоє слiдчих мiської прокуратури.

У зв’язку із святами пояснення інциденту від працівників суду отримати ще не вдалось.

До кримiнальної вiдповiдальностi пiдполковник мiлiцiї у вiдставцi Михайло Халаджi був притягнутий пiсля того, як розповiв у своєму iнтерв’ю газетi «Острiв» про бiзнес найближчого оточення генерального прокурора України Геннадiя Васильєва, який Михайло Халаджi визначив як кримiнальний.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus