УКРАЇНА

17:02

17.01

матеріали по темі:

Влада

Україна займає третє с кінця місце за рівнем зарплати в Європі

0

Україна займає третє с кінця місце за рівнем зарплати в Європі, випереджаючи лише Білорусь та Молдову. Про це повідомляє українська служба «BBC» з посиланням на звіт Федерації європейських працедавців.

У звіті зазначається, що середня плата у європейців різниться від 28 євро за годину у Данії до 32 центів за годину у Молдові. Звіт визначає Данію як країну, де оплата праці найвища, і бере рівень цієї країни за максимальну позначку 100.

Для Німеччини, яка у списку п’ята, ця позначка становить 63, для Британії, яка іде номером дев’ятим – 58. Україна посідає 44 місце у списку, і її позначка дорівнює 1.

Автори звіту поставили лише дві країни нижче від України за рівнем оплати праці – Білорусь і Молдову. Федерації європейських працедавців стверджує, що у Молдові, яка у самому кінці списку, середня оплата праці у 87 разів нижча за оплату праці у Данії.

Робін Чейтер, один з авторів дослідження, зазначив, що звіт є умовним і не брав до уваги багатьох факторів, таких, як наприклад ціни та оподаткування.

«Ціни в Україні нижчі за ціни у Західній Європі. Цей звіт не є показником рівня життя у прямому, механічному сенсі. Ми також не брали до уваги оподаткування. Ми дивилися на рівень оплати не з точки зору пересічного громадянина, а з точки зору працедавця. І працедавців найбільше цікавить те, скільки треба платити працівникам у тій чи іншій країні», - пояснив він.

Робін Чейтер також вважає, що розширення ЄС позитивним чином вплине і на Україну.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus