УКРАЇНА

08:52

22.05

Влада

Кримський парламент проситиме Конституційний Суд перевірити закон про вибори до органів місцевого самоврядування

0

Кримський парламент має намір звернутися до Конституційного суду з приводу ухваленого Верховною Радою закону про вибори в Автономній Республіці Крим і місцеві ради. Як повідомляє «ІНФА» з посиланням на прес-центр Верховної Ради АРК, рішення кримського депутатського корпуса продиктовано бажанням захистити конституційні права автономії, ущемлені законом про вибори до органів місцевого самоврядування, що був ухвалений парламентом України і підписаний президентом.

Цей закон, на думку парламентаріїв автономії, зводить нанівець частину виборчих прав кримчан і позбавляє ряду повноважень виборчкому Криму. Остаточне рішення про звертання до Конституційного суду депутати ухвалять на сесії Верховної Ради автономії, яка відбудеться 21 квітня.

Під час голосування у Верховній Раді України найбільше число голосів набрав законопроект про вибори до місцевих рад за пропорційною виборчою системою. Багато представників кримської влади були проти цього закону. На їхню думку, він знижує статус автономії, ущемляє права виборців. До того ж у Криму багато прихильників мажоритарної виборчої системи, а не пропорційної. Однак при голосуванні у Верховній Раді України лише кілька депутатів-кримчан висловилося проти цього проекту.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus