УКРАЇНА

19:50

22.06

Влада

Томенко оголосив попередні результати тоталізатора

0

У тоталізаторі «Постав на політреформу!», організованому в парламенті серед народних депутатів і журналістів, визначилися два претенденти на перемогу – це народні депутати Ярослав Джоджик («Наша Україна») і Михайло Добкін (позафракційний). Про це, як повідомляє «Главред» заявив організатор тоталізатора народний депутат Микола Томенко.

Саме Ярослав Джоджик прогнозував, що зміни до Конституції підтримають 294 народних депутата. Однак, як стверджує Томенко, попередній аналіз поіменного голосування показав, що проголосувало мінімум п’ять чоловік, які фізично були відсутні в сесійному залі. Де-факто за політреформу проголосувало 288 або 289 народних депутатів. Саме Михайло Добкін і поставив на 288 голосів за політреформу. Кількість у 289 голосів не вказав жоден учасник тоталізатора. З огляду на ці дискусійні моменти, оргкомітет вирішив визначити двох переможців.

«Слід зазначити перемогу Михайла Добкіна, який, проголосувавши за політреформу, усе-таки був впевнений, що необхідної кількості для внесення змін до Конституції в парламенті не набереться», – сказав Томенко.

Остаточні підсумки парламентського тоталізатора будуть оголошені у вівторок. Організатори акції обіцяють надати можливість переможцям протягом сесійного тижня пригощатися кавою і шоколадом за рахунок виручених коштів.

Відповідно до законодавства України для організації тоталізаторів потрібно одержати відповідні ліцензії.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus