УКРАЇНА

09:55

25.04

Влада

Міністерство юстиції не реєструвало законопроект про внесення змін до Конституції

0

Міністерство юстиції України не реєструвало законопроект №1674-4 про внесення змін до Конституції. Про це повідомляє «ЛІГАБізнесІнформ» з посиланням на заступника Міністра юстиції Лідію Горбунову.

За словами Лідії Горбунової, державна реєстрація законів і законопроектів законодавством не передбачена. Що стосується внесення Законів до Державного реєстру як автоматизованої системи збору, накопичення й обробки актів законодавства, то, за словами Лідії Горбунової, це передбачено тільки після їхнього прийняття, присвоєння реєстраційного номера в органі, який прийняв акт, і завірення печаткою цього органа.

Вона також повідомила, що останній реєстраційний код, що був привласнений Міністерством юстиції нормативно-правовому актові в четвер, 8 квітня 2004 року, – 28445/2004. Перша частина реєстраційного коду, який присвоєно документові, означає його порядковий номер. Друга частина – рік ухвалення рішення про включення нормативно-правового акта до Державного реєстру.

Таким чином, як повідомляє прес-служба Міністерства юстиції, номер №1674-4 не відповідає класифікації документів, яка реєструються Мін’юстом.

Нагадаємо, що згідно стенограми вчорашнього засідання Верховної Ради, спікер Володимир Литвин поставив на голосування законопроект про внесення змін до Конституції і при цьому назвав його номер не 4105, а 1674-4. Сьогодні в апараті Верховній Раді наголосили, що номер 4105 є внутрішнім реєстраційним номером документа в парламенті. Однак, після затвердження документа Міністерство юстиції вносить його до єдиного реєстру під окремим номером і номер 1674-4 є номером державної реєстрації законопроекту №4105 у Міністерстві юстиції.

У результаті плутанини з номерами народні депутати Гавриш і Шуфрич заявили вчора, що парламент голосував не за законопроект №4105, і за ним має відбутися повторне голосування.

Одночасно учора на порядку денному не значився ніякий інший законопроект про внесення змін до Конституції крім №4105. Крім того, перед голосуванням депутати кілька годин обговорювали саме законопроект №4105, тому саме по ньому має було відбутися голосування.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus