УКРАЇНА

06:10

21.05

Влада

Володимир Сівкович вважає, що політреформа не повинна прийматися під тиском

0

Під час вчорашнього голосування за конституційні зміни совість і справедливість перемогли підлість і хабарництво, – вважає народний депутат України Володимир Сівкович. За його словами, результат вчорашнього голосування за конституційні зміни повинен стати доброю наукою тим, хто намагається застосовувати до депутатів силу і підкуп, повідомляє прес-служба народного депутата.

Володимир Сівкович вважає, що адміністративний тиск і корупція не можуть бути альтернативою політичним домовленостям та компромісам.

У деяких коментарях відмова депутатів більшості від участі у голосуванні трактується як нерозуміння, за який саме законопроект потрібно було голосувати, або як недисциплінованість. Однак, як вважає народний депутат Володимир Сівкович, відмова від участі у голосуванні мотивувалась свідомою громадянською та політичною позицією цих депутатів.

“Ми підтримуємо ідею щодо чіткого розподілу повноважень між різними гілками влади. Але ми проти затвердження такого розподілу під тиском, без обговорень та з порушенням чинних процедур. Метою змін до Конституції повинна бути демократизація суспільства і пошук компромісу між різними політичними силами. Результатом вчорашнього голосування навпаки міг стати суспільний розлад заради монополізації влади окремими групами політиків. Ми готові підтримати конституційні зміни у тому випадку, якщо вони стануть результатом повноцінної, а не опереткової, суспільної дискусії та політичного порозуміння”, – повідомляє думку цих депутатів прес-служба Володимира Сівковича.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus