УКРАЇНА

16:21

18.06

Влада

ВР збільшила розмір виплат при народженні дитини

0

Верховна Рада ухвалила в цілому Закон «Про внесення змін до деяких законів України з питань загальнообов’язкового державного соціального страхування». “За” проголосували 318 народних депутатів України, повідомляє «ЛІГАБізнесІнформ».

Зміни до статті 1 Закону передбачають підвищення до 1% розміру ставки внесків на загальнообов’язкове держстрахування в зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, пов’язаними з народженням і похованням, для найманих осіб, які одержують дохід у розмірі більше ніж прожитковий мінімум для працездатної особи. Для осіб, які одержують дохід менше прожиткового рівня, така ставка залишена на колишньому рівні - 0,5%.

Зміни до статті 3 Закону передбачають мінімальний рівень забезпечення застрахованих на випадок безробіття осіб підвищити на 2% і встановити його до 23% від прожиткового мінімуму для працездатної особи.

Зміни до статті 4 передбачають встановлення розміру допомоги при народженні дитини на рівні не нижче подвійного розміру встановленого законодавством прожиткового мінімуму на одну особу з розрахунку на місяць.

Мінімальний рівень допомоги з догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку пропонується встановити в розмірі не нижче ніж 23% прожиткового мінімуму для працездатної особи.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus