УКРАЇНА

00:07

21.05

Влада

Парламент не ухвалив закон про Фонд державного майна

0

Верховна Рада відмовилася ухвалити закон «Про Фонд державного майна». Як повідомляють «Українські Новини», законопроект підтримали 108 депутатів при необхідних 226.

Відповідно до законопроекту, ФДМ мав набути статусу центрального органа виконавчої влади, що реалізує державну політику в сфері приватизації державного майна, а також здійснює визначені законами повноваження власника державного майна. Передбачалося, що ФДМ буде підзвітним і підконтрольним Раді та підлеглим Кабмінові. Відповідно до законопроекту, голову ФДМ мав призначати і звільняти з посади Президент за згодою парламенту. Законопроект припускав, що ФДМ щоквартально надавав би Раді аналітичний звіт про перебіг приватизації в Україні. Документом також заборонялося втручання центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, а також об’єднань громадян у діяльність ФДМ.

Як повідомляло агентство, наприкінці березня Кабмін запропонував Раді упорядкувати діяльність Кабміну. У вересні 2003 року Рада вже один раз відмовилася ухвалити проект закону «Про Фонд державного майна України». Діяльність фонду зараз регулюється постановою Ради від липня 1992 року.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus