УКРАЇНА

11:53

25.05

Влада

Депутатам не вистачило мудрості, вважає Янукович

0

Учорашнє голосування підтвердило, що гору взяли не державні, а вузькопартійні інтереси, амбіції й образи окремих політиків. Так прокоментував учорашнє голосування в парламенті щодо політреформи прем’єр-міністр України Віктор Янукович.

Водночас, заявив він, результат голосування продемонстрував, яким складним і тернистим є шлях до практичної реалізації моделі України майбутнього.

За словами Януковича, частині депутатського корпуса не вистачило мудрості і далекоглядності. «Вони були не в змозі перебороти конформізм, егоїзм, піднятися над груповими інтересами, не зважаючи на очевидні позитивні результати, що засвідчили правильність обраного шляху», - вважає прем’єр.

На його думку, робота коаліційного уряду, сформованого парламентською більшістю, «переконливо довела життєздатність запропонованих змін у Конституцію».

Водночас, Янукович вважає, що зупинятися не треба.

«Я переконаний, що ми досягнемо позитивного результату, продовжимо поступальний розвиток України, перетворюючи її у справді європейську державу з постійним економічним розвитком, сформованим громадянським суспільством» – заявив прем’єр-міністр, повідомляє прес-служба КМУ.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus