УКРАЇНА

07:03

26.05

Влада

Генпрокуратура критикує ФДМ за порушення в приватизації

0

Генеральна прокуратура критикує Фонд державного майна та Державну комісію з цінних паперів і фондового ринку за порушення в сфері приватизації, управління державним майном і на фондовому ринку.

Як повідомляє прес-служба Генпрокуратури, ФДМ і його регіональні відділення не налагодили діючий контроль за виконанням договорів купівлі-продажу об’єктів приватизації і за договорами оренди держмайна, унаслідок чого до бюджету не надійшли значні кошти. Так, за три останніх роки держава з 1 млрд. гривень дивідендів, нарахованих на державні пакети акцій, одержала тільки 0,7 млрд. гривень.

Генпрокуратура також встановила випадки порушення закону «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні», і вважає, що ДКЦПФР усунулася від виконання функцій державного контролю і перетворилася на винятково реєструючий орган.

За даними Генпрокуратури, за 646 справами стосовно правопорушень на ринку цінних паперів за 2003 рік комісія з цінних паперів притягла до адміністративної відповідальності тільки одного керівника.

При цьому ДКЦПФР не контролювала сплату застосованих нею санкцій, у зв’язку з чим правопорушники сплатили тільки 1,3 млн. гривень з 3,6 млн. гривень.

Генпрокуратура під час перевірки сфери приватизації, управління держмайна і ринку цінних паперів порушила 35 кримінальних справ і подала до суду 19 позовів.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus