УКРАЇНА

15:21

20.07

Влада

ОБСЄ готується до спостереження за виборами в Мукачевому

0

Бюро з демократичних прав людини ОБСЄ спостерігатиме за виборами мера Мукачевого. Про це заявив віце-президент Парламентської Асамблеї ОБСЄ Ігор Осташ за підсумками зустрічі з представником ОБСЄ Джеральдом Мітчелом, повідомляє «ЛІГАБізнесІнформ».

Як зазначив Ігор Осташ, європейські організації стурбовані ситуацією, що склалася в Мукачевому: «Саме там полігон, де відпрацьовуються майбутні президентські вибори і цей досвід матиме дуже важливе значення для міжнародних спостерігачів. Участь у спостереженні буде брати і Конгрес регіональних і місцевих рад Ради Європи. Міжнародний десант буде досить відчутним. Ми сподіваємося, що це зможе вплинути на ситуацію в Мукачевому».

Як повідомляє «Німецька хвиля», зараз європейські структури офіційно ще не запрошені до спостереження за президентськими виборами і обгрунтовують свої приготування усним запрошенням президента Леоніда Кучми. Однак, як сказав Ігор Осташ, у червні в Україну має прибути місія ОБСЄ, і до цього часу він сподівається, що президент України офіційно запросить спостерігачів цієї організації. У випадку, якщо цього не відбудеться, Ігор Осташ не виключає, що запросити спостерігачів може Верховна Рада України.

Відповідно до опитування, проведеного Центром «СОЦІС» на замовлення Фонду «Демократичні ініціативи” з 31 березня по 5 квітня 2004 року, благополучною політичну ситуацію в Мукачевому вважають 7,3% респондентів, неспокійною і напруженою – 61,5%, критичною і вибухонебезпечною – 19,4%, не змогли оцінити ситуацію 11,9% опитаних.

За результатами цього соціологічного дослідження на виборах мера Мукачевого 18 квітня 39,7% респондентів готові голосувати за народного депутата України (блок «Наша Україна») Віктора Балогу, 25,6% – за заступника Закарпатської обласної ради Ернеста Нусера, 2,5% – за екс-заступника мера Мукачевого Золтана Лендела. Інших кандидатів підтримали менш одного відсотка опитаних, проти усіх хочуть голосувати 2,5%, 28,4% респондентів ще не визначилися з вибором.

Під час дослідження було опитано 800 респондентів, похибка не перевищує 3,3%.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus