УКРАЇНА

04:54

22.05

Влада

Кучма підписав закон про державні цільові програми

0

Президент України Леонід Кучма підписав ухвалений парламентом закон про державні цільові програми. Закон, ухвалений Верховною Радою 18 березня, набирає чинності з дня опублікування, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Відповідно до закону, державна цільова програма - це комплекс взаємозалежних завдань і заходів, що спрямовані на вирішення важливих проблем розвитку держави, однієї зі сфер економіки чи адміністративно-територіальних одиниць. Цей комплекс заходів проводиться з використанням коштів держбюджету України і погоджений за термінами виконання, складом виконавців, ресурсним забезпеченням.

Державні цільові програми поділяються на загальнодержавні програми економічного, науково-технічного, соціального, національно-культурного розвитку, охорони навколишнього середовища, а також інші програми, метою яких є вирішення окремих проблем розвитку економіки і суспільства, проблем розвитку окремих сфер економіки та адміністративно-територіальних одиниць.

За напрямками державні цільові програми можуть бути економічними, науковими, науково-технічними, спеціальними, культурними, екологічними, оборонними і правоохоронними.

Закон визначає, що основними стадіями розробки і виконання державної цільової програми є ініціатива розробки, схвалення концепції програми, розробка проектів, державна експертиза проекту, затвердження, відбір виконавців, підготовка та оцінка щорічних звітів про результати виконання.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus