УКРАЇНА

15:45

20.07

Влада

У Києві почалася зустріч керівників силових відомств СНД

0

Сьогодні, 8 квітня, у Києві відкрилося третє спільне засідання Ради міністрів закордонних справ, Координаційної ради генеральних прокурорів, Ради міністрів внутрішніх справ, Ради керівників органів безпеки і спецслужб, Ради командувачів прикордонними військами, Координаційної ради керівників органів податкових (фінансових) розслідувань, Ради митних служб країн СНД, повідомляють РИА «Новости». Зустріч проходить на рівні керівників або заступників керівників відповідних «силових» відомств країн СНД.

В оргкомітеті з проведення засідання повідомили, що для участі в Спільному засіданні також запрошені представники Інтерполу, ООН, ОБСЄ, Міжнародної організації з міграції, Шанхайської організації співробітництва.

Предмет обговорення засідання – хід реалізації міждержавної програми спільних заходів із боротьби зі злочинністю на 2003-2004 роки, питання підвищення ефективності координації дій компетентних органів і установ країн Співдружності з метою запобігання незаконному переміщенню, вивозу дітей за закордон, їх викраденню і торгівлі ними. Йтиметься також про подальший розвиток співробітництва між правоохоронними органами країн СНД у сфері боротьби з легалізацією (відмиванням) доходів, отриманих злочинним шляхом, а також про проекти концепції співробітництва у протидії незаконній міграції та у боротьбі з тероризмом та іншими проявами екстремізму.

Планується обговорити також хід виконання внутрішньодержавних процедур для набрання сили документами, ухваленими Радою глав держав і Радою голів урядів СНД, про співробітництво у сфері боротьби зі злочинністю, тероризмом та незаконним обігом наркотиків.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus