УКРАЇНА

13:55

23.05

Влада

Профком ДМЗ ім. Петровського виступив проти ЦК профспілки галузі

0

Профспілковий комітет ВАТ «Дніпропетровський металургійний завод ім. Петровського» (ДМЗ ім. Петровського) не поділяє позицію представників Центрального комітету профспілки трудящих металургійної і гірничовидобувної промисловості України щодо їхньої задоволеності змінами, внесеними комітетом кредиторів у план санації ДМЗ.

Про це журналістам повідомив голова профспілкового комітету ДМЗ Олександр Бабченко в середу.

«Наша профспілка вважає, що ЦК повинен був домагатися від комітету кредиторів повного скасування продажу в рамках санації соціальних об’єктів ДМЗ», - сказав О.Бабченко.

За його словами, центральний комітет профспілки направив свої звернення з питання санації у Верховну Раду та до прем’єр-міністра Віктора Януковича. «Але чомусь вони зупинилися тільки на проблемах соцкультпобуту, а ті питання, що ми поставили: припинення процедури банкрутства, фінансова експертиза боргових зобов’язань Міністерством економіки і повернення 18%-ого пакета акцій державі, ці питання ЦК проігнорував», - наголошує голова профкому ДМЗ ім. Петровського.

Як повідомлялося, наприкінці березня на позачерговому засідання комітету кредиторів ВАТ були частково задоволені вимоги трудового колективу. Із запропонованих до реалізації об’єктів соцкультпобуту були виключені: дитячий оздоровчий табір, турбаза і медсанчастина заводу. При цьому на продаж як і раніше будуть виставлені ключові об’єкти: плавальний басейн, Будинок культури ім. Ілліча і стадіон «Металург».

У зв’язку з цим трудовий колектив ДМЗ ім. Петровського направив звернення голові Фонду держмайна, у якому просить не затверджувати санацію підприємства.

Працівники також звернулися до президента України з проханням зобов’язати ФДМ звернутися в Генеральну прокуратуру і Вищий господарський суд для повернення 18% акцій заводу в державну власність.

Трудовий колектив ДМЗ також звертався до В.Януковича з проханням доручити урядовому комітету з питань промислової політики на своєму засіданні розглянути критичну ситуацію на ДМЗ.

З 2001 року дебіторська заборгованість ДМЗ ім. Петровського зросла у вісім разів, до 1 млрд. грн., кредиторська – у 2,5 рази, до 1,5 млрд. грн. Тільки за 2003 рік кредиторська заборгованість зросла на 378 млн. грн., до 1342,6 млн. грн. При цьому понад половину існуючих заборгованостей є фіктивними, і ці борги накопичувалися керуючою компанією «Приват-Інтертрейдінг» і групою офшорних компаній.

ВАТ «ДМЗ ім. Петровського» спеціалізується на виробництві і реалізації сталі, чавуну, прокату та виробів з них.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus