УКРАЇНА

14:09

06.12

матеріали по темі:

Влада

Яров проводить паралелі між терактами в Узбекистані і ситуацією у Криму

0

Виконавчий секретар СНД Юрій Яров не виключає, що до конфліктних подій у Криму можуть бути причетні організовані екстремістські групи, професійно підготовлені за межами України. Про це Юрій Яров заявив у середу, 7 квітня, у Києві, де брав участь у міжнародній конференції, присвяченій боротьбі з тероризмом, організованою злочинністю та наркотрафіком. Ця конференція передує самміту міністрів закордонних та внутрішніх справ СНД, запланованому на 8 квітня, повідомляє «Громадське радіо».

За словами Ярова, серед країн СНД Україна завжди була взірцем міжетнічної толерантності та мирного співіснування численних національних груп. Тепер ж у СНД занепокоєні конфліктними подіями у Криму.

Яров навіть провів паралель між ситуацією в автономії та терактами в Узбекистані, зазначивши, що все, що відбувається в Узбекистані, не є доморощеним.

“Це дійсно підготовлені, такі, що мали практику, фінансовані групи. І вони розповсюджують свій вплив, і чим більше буде точок дестабілізації, тим вигідніше для них: грунт, який дозволяє вербувати нові сили до своїх лав”, - сказав виконавчий секретар СНД.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus