УКРАЇНА

13:45

23.05

Влада

Антимонопольний комітет прозвітував про роботу за минулий рік

0

Сьогодні на засіданні галузевого парламентського Комітету з питань економічної політики, управління народним господарством, власності та інвестицій було заслухано звіт Антимонопольного комітету за 2003 рік. Про результати роботи народним депутатам України доповів голова відомства Олексій Костусєв, повідомляє прес-служба Антимонопольного комітету України.

У минулому році Антимонопольний комітет помітно активізував свою роботу. Як наслідкок, кількість звернень до Комітету зросла в 1,5 рази і майже на 40% – кількість виявлених і припинених порушень.

Розмір санкцій, застосованих до порушників конкурентного законодавства у 2003 році, склав на суму понад 145 млн. грн. (у 2002 році – 65,7 млн. грн.). Сума відшкодованих споживачам збитків та незаконно одержаного прибутку, перерахованого до бюджету завдяки заходам Комітету, становить 45,69 млн. грн.

Коментуючи результати засідання, перший заступник голови парламентського Комітету Володимир Демьохін наголосив: “Діяльність Антимонопольного комітету посилилась по всіх напрямках. Комітет дійсно став важливим фактором розвитку ринкових відносин в нашій країні. Варто особливо відзначити, що свої зусилля він зосередив на найбільш проблемних і соціально важливих ділянках. Це насамперед ринки продовольства, нафтопродуктів, природних монополій”.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus