УКРАЇНА

04:15

28.05

Влада

Симоненко заявив, що політреформі не вистачає одного виправлення

0

Лідери депутатських фракцій і груп підтримали пропозицію внести до Конституції ще одне виправлення після прийняття в цілому законопроекту про внесення змін до Основного закону. Як повідомляє «ІНФА», про це в середу після зустрічі лідерів депутатських фракцій і груп із президентом України заявив лідер КПУ Петро Симоненко. Це виправлення стосується збільшення терміну обрання депутатів в органи місцевого самоврядування із 4-х до 5-ти років.

Симоненко зазначив, що це виправлення повинне бути внесене до проведення парламентських виборів у 2006 році. Симоненко наголосив, що він звернув увагу глави держави на правову колізію, що виникла в зв’язку з тим, що народних депутатів пропонується обирати на 5 років, а депутатів органів місцевого самоврядування на 4 роки. Водночас лідер КПУ звернувся до президента з проханням до ранку підписати прийнятий 6 квітня закон про вибори місцевого самоврядування для того, щоб повною мірою закінчити політреформу.

Лідер КПУ наголосив, що побачив готовність Леоніда Кучми підписати документ. Симоненко повідомив, що вже сьогодні юридичне управління парламенту надішле цей закон на підпис президентові. Крім того, Симоненко попросив президента підтвердити його позицію щодо того, що в прийняті парламентом закони про вибори не будуть вноситися зміни.

Нагадаємо, що на сьогоднішній зустрічі з президентом не були присутні лише представники «Нашої України» і БЮТ.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus