УКРАЇНА

15:18

22.05

Влада

Мінфін хоче дозволити переказ коштів із ПДВ-рахунку на основний рахунок

0

Міністерство фінансів ініціює дозвіл переказу підприємствами коштів зі спеціальних рахунків платників податків на додану вартість (ПДВ-рахунків) на основні банківськірахунки, повідомляють «Українські Новини».

Про це сказано у повідомленні прес-служби Мінфіну з покликаннями на заяву заступника міністра фінансів Вадима Копилова.

Відповідно до повідомлення, Мінфін підготував відповідний законопроект, що передбачає можливість повернення з ПДВ-рахунків на розрахунковий рахунок тих засобів, що раніше були спрямовані платником податків з поточного рахунка на поповнення ПДВ-рахунка.

Сума, переказана в такий спосіб, не має перевищувати суми, спрямованої з основного рахунка на ПДВ-рахунок.

Для здійснення такої операції не потрібно буде жодних дозволів або довідок з Податкового чи іншого відомств.

На думку Копилова, як випливає з повідомлення, запровадження даної схеми дозволить підприємствам уникнути проблем з погашенням кредиту, якщо його частина була переведена на ПДВ-рахунок.

Як повідомляло агентство, Податкова висловилася за надання можливості платникам ПДВ, у яких немає заборгованості по цьому податку переводити кошти зі спеціального ПДВ-рахунка на поточний рахунок, для вільного їхнього використання для своїх нестатків.

На початку березня Президент Леонід Кучма своїм указом увів ПДВ-рахунки з 1 липня, потім переніс їхнє запровадження на 1 квітня.

Кабінет Міністрів 24 березня спільною постановою з Національним банком увів з 1 квітня розрахунки за ПДВ тільки через відкриті в банках і органах Державного казначейства спеціальні рахунки платників ПДВ.

30 березня прес-служба Кучми повідомила про наміри перенести запровадження ПДВ-рахунків з 1 квітня на 1 травня. Кабмін переніс введення ПДВ-рахунків на 1 травня.

Система таких рахунків передбачає стягування ПДВ у держбюджет і обіг податкових засобів через спеціальні банківські рахунки платників ПДВ.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus