УКРАЇНА

05:58

21.05

Влада

Рада вирішила голосувати за політреформу в цілому

0

Верховна Рада вирішила голосувати за законопроект про внесення змін до Конституції в цілому. Спосіб голосування – депутатськими картками. За ухвалення проекту постанови «Про порядок розгляду Верховною Радою України законопроекту «Про внесення змін до Конституції» проголосували 267 депутатів при необхідних 226. Ця постанова дає можливість приступити до голосування за проектом політреформи вже завтра. Про це повідомляють «Українські Новини».

Передбачається, що на розгляд проекту політреформи буде відведено 5 годин. Зокрема, передбачено доповідь представника спеціальної комісії з політреформи (15 хвилин), а також відповіді на запитання до 10 хвилин. Представникам від фракцій буде надано для виступу до 5 хвилин часу, а окремим депутатам – до 3 хвилин.

Відповідно до постанови, під час розгляду законопроекту не будуть вноситися доповнення або вироблятися вилучення.

Постанова про неприйнятність окремих статей законопроекту за мотивами невідповідності статтям 157 і 158 Конституції не буде розглядатися, оскільки Конституційний Суд розглядав проект політреформи на відповідність до цих статей і заявив, що він їм не суперечить. Проекти постанов щодо неприйнятності окремих статей законопроекту про політреформу за іншими мотивами будуть виносити на голосування без обговорень.

Нагадаємо, що законопроект про внесення змін до Конституції буде вважатися ухваленим, якщо за нього проголосувала конституційна більшість Ради – більше 300 депутатів. Попередньо законопроект про внесення змін до Конституції був ухвалений 24 грудня 2003 року. 3 лютого Верховна Рада внесла зміни до проекту політреформи і вилучила з нього норму про введення виборів президента парламентом.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus