УКРАЇНА

09:10

22.05

Влада

Російсько-український газотранспортний консорціум підпише перший договір

0

Перший договір у рамках російсько-українського газотранспортного консорціуму буде підписаний наступного тижня. Глава НАК «Нафтогаз України» Юрій Бойко приїде до Москви, щоб підписати з головою правління «Газпрому» Олексієм Міллером угоду про гарантії завантаження газопроводу Богородчани-Ужгород, будівництво якого Україна і Росія вирішили зробити стартовим проектом консорціуму, повідомляє «RusEnergy».

Цей документ дозволить консорціуму почати реальну роботу і ліквідувати вузьке місце діючої газотранспортної системи. У Києві називають цю трубу частиною нового магістрального газопроводу Александров Гай (Казахстан) - Новопсков (Росія) - Ужгород (Україна), проте поки домовитися про його будівництво не вдалося.

За словами Ю.Бойка, цього тижня сторони завершать розробку тендерної документації на будівництво газової магістралі від Богородчан до Ужгорода, що разом з гарантіями завантаження дозволить ухвалити інвестиційне рішення і почати організацію фінансування проекту. Довжина цієї труби становить близько 300 км, а орієнтована вартість будівництва - 300 млн дол. У «Газпромі» і «Нафтогазі України» до підписання від коментарів відмовилися.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus