УКРАЇНА

09:56

25.04

Влада

Голосування за політреформу оцінено у 80 мільйонів доларів

0

Лідер Народного руху України Борис Тарасюк заявив, що більшість не зможе легітимно змінити Конституцію. «Сьогодні ніхто з упевненістю не може сказати, що буде 300 голосів під час голосування за внесення змін до Конституції. Провладна більшість продовжує займатися «рекрутуванням» до «групи 300 голосів», які потрібні для проведення конституційної реформи. Це свідчить про те, що в них немає впевненості у наявності цих голосів. Тому усе буде залежати від того, наскільки опозиції вдасться устояти під цим тиском, а подекуди – і спокусою. За слухами, створюється фонд підкупу, що, за деяким даними, складає 80 мільйонів доларів», - цитує Бориса Тарасюка «ЛІГАБізнесІнформ».

Якщо більшість зможе набрати 300 голосів, то, на думку Тарасюка, таке рішення буде мати дуже сумнівну правову природу, оскільки із самого початку з правової точки зору було закладено неправовий, неконституційний механізм підготовки до проведення цих поправок.

Народний депутат вважає, що будь-який нормальний Конституційний Суд, який працює не за вказівками Адміністрації президента, визначить, що процес внесення змін до Конституції був нелегітимним з 24 грудня минулого року або з 3 лютого цього року включно. «КС, якщо в ньому будуть свідомі і сумлінні судді, може ухвалити рішення, що спосіб ухвалення виправлень до Конституції був неконституційним, а тому вони мають бути скасовані», - наголосив голова НРУ.

Одночасно Борис Тарасюк не виключив можливості, що 8 квітня зміни до Конституції будуть проголосовані: «Принаймні, поведінка провладних фракцій про це свідчить. Але гарантувати цього не може ніхто».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus