УКРАЇНА

23:41

16.01

матеріали по темі:

Влада

Введення ПДВ-рахунків і перебіг політреформи – найрезонансніші події березня

0

Найрезонанснішими подіями в економічному і політичному житті України за березень 2004 року визнані рішення про введення ПДВ-рахунків та перебіг політичної реформи, повідомляє «ІНФА».

Експерти, які брали участь в оцінюванні значимості подій, за важливістю поставили тему введення рахунків на друге місце – 458 балів (з невеликим відривом від ситуації з приватизацією підприємства Huta Czestochowa – 490 балів), а перебіг політреформи – на перше – 527 балів.

У першу п’ятірку рейтингу резонансних подій в економіці, складеного PR-компанією «Прайм-Тайм», увійшли введення ПДВ-рахунків, надання Україні кредиту МВФ, кадрові ротації в ПЕК, призначення нового уряду РФ, приватизація Huta Czestochowa. На шостій позиції рейтингу – підвищення тарифів на проїзд у міському транспорті Києва.

Найрезонанснішими політичними подіями в Україні визнано – розвиток політреформи, візит президента Польщі в Україну, політична значущість рішення про надання кредиту МВФ для України, критика Л.Кучмою ситуації в ПЕК, вибори президента РФ, припинення мовлення радіо «Континент».

Ухвалення парламентом закону про вибори народних депутатів за пропорційною основою знаходиться на сьомій позиції в рейтингу, візит американського фінансиста Дж. Сороса в Україну – на восьмій.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus