УКРАЇНА

00:30

25.05

Влада

Кучма і Ющенко найбільш залежні від свого олігархічного оточення

0

З потенційних кандидатів у президенти найбільш залежним від власного олігархічного оточення є Леонід Кучма. Про це свідчать результати опитування українських і закордонних експертів, які оприлюднив шеф-редактор журналу «Політична думка» Володимир Полохало. За його словами, про те, що саме Леонід Кучма найбільшою мірою залежить від свого оточення, висловилися 33,4% експертів, повідомляє «ЛІГАБізнесІнформ».

Після Леоніда Кучми в рейтингу залежності від оточення експерти назвали Віктора Ющенка (21,2%), Віктора Януковича (18,2%), Сергія Тігіпка (12,1%) і Віктора Медведчука (9,1%).

При цьому Володимир Полохало зазначив, що друге місце Віктора Ющенка в цьому рейтингу було для нього сенсацією. «Тут є частка істини, і за цим рейтингом в нас є можливість міркувати про те, хто з потенційних кандидатів у президенти буде поза впливом власного олігархічного оточення», – зазначив він.

Не дивлячись на сильну залежність Леоніда Кучми від свого оточення, він, на думку Володимира Полохало, має реальні шанси перемогти кожного з кандидатів на президентських виборах 2004 року, якби захотів взяти в них участь. При цьому політолог зазначив, що Кучма є лідером у Європі з маніпулювання політиками, однак має менші здібності в маніпулюванні громадською думкою. Про це, за словами Володимира Полохало, свідчить низький рейтинг нинішнього президента. Такого рейтингу, за словами політолога, недостатньо для того, щоб говорити, що в Леоніда Кучми є «політичне і моральне право на продовження курсу стагнації країни».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus