УКРАЇНА

19:58

22.06

Влада

НКАУ та Держкомстат повинні скасувати 27 незаконних нормативно-правових актів

0

27 незаконних нормативно-правових актів виявлено в Національному космічном агентстві України та Державному комітету статистики України в результаті перевірки, яку провело Міністерство юстиції щодо дотримання законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів, повідомили «proUA» в прес-службі Мінюсту.

Як повідомила заступник міністра юстиції України Лідія Горбунова, виявлені акти містили норми, що порушували законні права та інтереси фізичних та юридичних осіб. Ці акти підлягають скасуванню. При необхідності, зазначила Лідія Горбунова, замість скасованих мають бути розроблені та затверджені нові акти, з поданням на державну реєстрацію.

Зокрема, Держкомстат має визначитися щодо 13 нормативно-правових актів, що встановлюють порядок заповнення форм державних статистичних звітів (спостережень). За визначенням Міністерства юстиції, застосуванням цих незаконних актів Держкомстат порушив законні інтереси як фізичних, так і юридичних осіб в Україні.

У ході перевірки Національного космічного агентства України виявлено 14 незаконних актів за 2000 – 2004 роки.

До кінця поточного року Мінюст перевірить державну реєстрацію нормативно-правових актів у 16 міністерствах та інших центральних органах виконавчої влади. Зокрема, у Національному Банку України, Держкомрезерві, Департаменті ветеринарної медицини, Держлісгоспі, Мінтрансі, Мінекоресурсів, Держкомземі, Вищій атестаційній комісії, Мінкультури, Міносвіти.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus