УКРАЇНА

03:49

23.05

Влада

Держкомзем виступає за ратифікацію угоди зі Світовим банком про кредит на земельну реформу

0

Державний комітет із земельних ресурсів закликає Раду ратифікувати угоду між Україною і Світовим банком щодо позики 195,13 млн. доларів на видачу державних актів з права власності на землю в сільській місцевості та розвиток системи земельного кадастру. Про це заявив перший заступник голови Держкомзему Михайло Гарбуз під час прямої телефонної лінії в Кабміні, повідомляють «Українські Новини».

За словами Гарбуза, ратифікація угоди прискорить проведення земельної реформи і буде одним з аргументів у необхідності скасувати заборону на купівлю-продаж земель з 2005 року і сформувати до цього часу всю необхідну законодавчу базу.

Гарбуз нагадав, що Світовий банк дає кредит на 20 років з наданням пільг на перші п’ять років.

Раніше Комітет з фінансів і банківської діяльності рекомендував Верховній Раді ратифікувати угоду між Україною і Світовим банком про позику в 195,13 млн. доларів на проведення земельної реформи.

У 2003 рік СБ підписав угоду з Державним комітетом із земельних ресурсів на надання кредиту обсягом 195,13 млн. доларів для розвитку системи кадастру (земельного реєстру) в Україні, розробки кадастрових карт для всієї території України і видачі державних актів на право власності на землю в сільській місцевості.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus