УКРАЇНА

14:48

27.05

Влада

Парламент розглянув понад 260 поправок до законопроекту про вибори місцевих органів влади

0

Народні депутати вже розглянули понад 260 поправок до законопроекту про вибори до місцевих органів влади. Усього зареєстровано понад 700 поправок до цього документу. Про це повідомляє «Українська правда».

З усіх розглянутих поправок парламентарії затвердили лише чотири. Зокрема Верховна Рада підтримала поправку, відповідно до якої не мають право голосувати на місцевих виборах громадяни України, визнані судом недієздатними, а також громадяни, які за вироком суду перебувають в місцях позбавлення волі. Відповідна поправка була внесена членом фракції «Наша Україна» Богданом Костинюком. Її підтримали 311 депутатів.

Депутати підтримали поправку члена фракції Соцпартії Михайла Мельничука, відповідно до якої військовослужбовці термінової служби не беруть участь у місцевих виборах. Таке рішення підтримали 229 депутатів.

Депутати також підтримали поправку членів фракції «Регіони України» Сергія Матвієнкова і Володимира Бойка, відповідно до якої виборці можуть підтримувати, крім кандидатів у депутати і мери, висунутих по виборчих списках партій і блоків, також і самовисуванців. За це рішення проголосували 292 депутата.

Парламентарії також затвердили ще одну поправку, яка носить редакційний характер.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus