УКРАЇНА

17:43

25.05

Влада

«Громадянська позиція» покаже усім обличчя нової України

0

До нового депутатського об’єднання «Громадянська позиція», про створення якого було оголошено сьогодні, увійшли більше 20-ти депутатів як із фракцій і груп парламентської більшості, так і з опозиційних фракцій. Крім цього, в об’єднання ввійшли і декілька внефракційних депутатів. Про це повідомляє «ІНФА».

За словами народного депутата від фракції НДП Олега Зарубинського, члени об’єднання не мають намірів створювати окрему фракцію. Коментуючи мету створення «Громадянської позиції», Зарубинский наголосив, що розглядає об’єднання як «неформальне». «Я розглядаю його як неформальне об’єднання і не збираюсь виходити з фракції НДП», - сказав депутат.

На думку Зарубинского, нове об’єднання «дозволить встановити горизонтальні стосунки» між представниками різних фракцій і депутатських груп з низки питань. При цьому він додав, що на сьогоднішній день у парламенті достатньо депутатів, налаштованих на конструктивну роботу - «роботу парламентську, а не на барикадах».

«Я розцінюю це об’єднання як об’єднання неформальних, спокійних, толерантних і достатньо молодих політиків», - сказав Олег Зарубинский. Також, на його думку, новостворене об’єднання дозволить «вивести з тіні в парламенті тих депутатів, що мають визначати нову особу України». Депутат не виключає, що «Громадянська позиція» буде мати і висловлювати свій погляд з тих або інших питань. При цьому він наголосив, що в цього об’єднання немає повноважень щодо ухвалення імперативних рішень. Зарубинський зазначив, що всі рекомендації об’єднання будуть мати виключно «експертний характер».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus