УКРАЇНА

06:01

21.05

Влада

У парламенті створено об’єднання «Громадянська позиція»

0

У Верховній Раді створено депутатське об’єднання «Громадянська позиція», учасники якого хочуть проводити політичні зміни, але не жертвувати при цьому своїми принципами і не виконувати чужі вузькополітичні та кланові замовлення. Як повідомляє «ІНФА», про це йдеться в заяві депутатського об’єднання «Громадянська позиція».

Автори документа заявляють, що головними умовами стабільності політичного життя є консолідація демократичних сил, відкритість і толерантність діалогу, раціональне використання інтелектуальних, кадрових, матеріальних і політичних ресурсів представників усіх суб’єктів українського суспільно-політичного життя.

Об’єднання вважає, що політична реформа є не самоціллю, а засобом для створення більш демократичної та ефективної політичної системи. Автори заяви закликають депутатів не порушувати норми діючої Конституції, Регламент Верховної Ради та інше законодавство України при голосуванні за проект змін до Конституції, а також не ігнорувати при цьому міжнародну громадську думку, позицію авторитетних міжнародних організацій і правових установ (зокрема, Ради Європи, Венеціанської комісії тощо). Крім того, у заяві зазначено, що ситуація, яка склалася навколо процесу внесення змін до Конституції, наочно продемонструвала недосконалість, моральну і політичну застарілість організаційних принципів діяльності Верховної Ради, необхідність термінового ухваленя Закону про регламент Верховної Ради України.

Члени об’єднання «Громадянська позиція» заявляють, що готові сприяти розробці і затвердженню національної стратегії розвитку України як держави і суспільства; сприяти втіленню позитивних доробків будь-яких політичних партій і громадських об’єднань, окремих особистостей, спрямованих на демократичний розвиток суспільства, зміцнення духовності та культури, ринкове реформування економіки, забезпечення гідного рівня життя людей і подальшому піднесенню Української держави; стати посередниками в налагодженні політичного діалогу конфліктуючих сторін; поглиблювати співробітництво суспільства, влади й окремої людини на базі цінностей демократії, гуманізму і соціально-ринкової економіки.

«Ми відкриті для співробітництва й об’єднання з окремими депутатами мажоритарниками і партійцями, депутатськими фракціями і групами, із усіма тими, для кого влада – не самоціль, а засіб вирішення нагальних проблем суспільного розвитку України. Ми впевнені – принципи толерантності, виваженості, морально-етичної і правової відповідальності політиків, готовності до розумних компромісів і співробітництва заради вищих інтересів України знайдуть свій належний розвиток і одержать підтримку громадян нашої Вітчизни», – наголошується в заяві.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus