УКРАЇНА

04:41

27.05

Влада

Україна та Хорватія спростять візовий режим

0

Україна і Хорватія мають намір спростити візовий режим – найближчим часом українська сторона надасть Хорватії свої пропозиції з цього приводу. Про це «Українським Новинам»повідомив керівник прес-служби Міністерства закордонних справ Маркіян Лубківський.

За його словами, після україно-хорватських переговорів з консульско-правових питань, що відбулись 5 квітня в Києві, обидві сторони підтвердили обопільну зацікавленість у лібералізації режиму взаємних поїздок громадян. Сторони погодилися, що існуючий візовий режим не достатньо сприяє розвиткові туризму, гуманітарних і економічних контактів.

Також пресс-лужба МЗС повідомляє, що 14-16 квітня міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко відвідає з офіційними візитами Болгарію і Хорватію. Маркіян Лубківський наголосив, що йдеться про посилення політичної й економічної присутності України в стратегічно важливому Балканському регіоні, досягненні конкретних домовленостей з приводу участі суб’єктів українського господарського комплексу в реалізації великих інфраструктурних проектів, фінансованих Євросоюзом і реалізованих у Болгарії та Хорватії. Також під час зустрічей глави МЗС України з вищими посадовими особами Болгарії і Хорватії увагу буде приділено пошукові можливості для максимальної лібералізації візового режиму, питанням торгово-економічного співробітництва, євроатлантичної інтеграції і взаємодії в рамках міжнародних організацій, культурним потребам української діаспори в Болгарії та Хорватії.

У листопаді 2002 року Президент Леонід Кучма запропонував спростити візовий режим між Україною та Хорватією. Зараз до Хорватії без віз можуть в’їжджати власники дипломатичних і службових паспортів.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus