УКРАЇНА

05:14

26.05

Влада

Україна допомагатиме НАТО за гроші і з дозволу президента

0

Президент України Леонід Кучма підписав ухвалений Верховною Радою України Закон України «Про ратифікацію Меморандуму про взаєморозуміння між Кабінетом Міністрів України і штабом Верховного головнокомандувача об’єднаних збройних сил НАТО на Атлантиці та штабом Верховного головнокомандувача об’єднаних збройних сил НАТО в Європі щодо забезпечення підтримки операцій НАТО з боку України», повідомили «proUA» в прес-службі президента.

Нагадаємо, що ВР прийняла цей документ 17 березня 2004 року. За ратифікацію Меморандуму проголосували 237 народних депутатів, проти - 61 з 421, зареєстрованого в залі. Проти висловилися комуністи і ряд соціалістів, не брали участі у голосуванні фракції БЮТ і частково «Наша Україна».

Меморандум визначає правові засади підтримання Україною проведення військових або миротворчих операцій НАТО в рамках угоди «Партнерство заради миру». Документ передбачає надання Україною технічної, інформаційної, медичної та іншої допомоги військовим підрозділам НАТО під час виконання воєнних операцій і військових навчань. Види і засоби підтримки Україною операцій НАТО визначатимуться окремими угодами. Меморандум визначає, що така допомога має надаватися на платній основі. При цьому встановлюється режим звільнення господарських операцій від оподатковування та інших обов’язкових зборів.

Документ надає збройним силам НАТО право швидкого доступу на територію України, якщо це необхідно для реалізації загальної політики альянсу.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus