УКРАЇНА

17:48

21.05

Влада

Рада відмовилася визначити порядок виборів до Ради Криму окремо від виборів до місцевих рад

0

Верховна Рада відмовилася ухвалити окремий закон про вибори до Верховної Ради Криму, повідомляють «Українські Новини». За ухвалення проекту постанови стосовно неприпустимості ухвалення проекту закону про вибори до місцевих рад і Ради Криму проголосував 121 депутат при необхідних 226.

У проекті постанови запропоновано вилучити із законопроекту положення про вибори депутатів Ради Криму і ухвалити про такі вибори окремий закон.

Як повідомляло агентство, у вівторок Рада розгляне законопроект про вибори до місцевих рад і Ради Криму за списками політичних партій.

Ухвалення законопроекту в такій редакції є умовою підтримки фракціями Комуністичної і Соціалістичної партій політичної реформи.

Раніше Рада Криму звернулась до Ради з проханням ухвалити окремий закон «Про вибори депутатів Верховної Ради Криму».

У зверненні Ради сказано, що існування окремих законів, які стосуються Криму, дозволяє враховувати особливості автономії при формуванні Ради Криму, у тому числі етнічні.

18 березня Рада в першому читанні проголосувала за ухвалення закону «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, депутатів місцевих рад і сільських, селищних, міських голів».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus