УКРАЇНА

14:49

27.05

Влада

У Верховній Раді оголошено перерву до 10.30

0

У Верховній Раді оголошено перерву до 10.30. Як повідомляє «ІНФА», перерву оголошено за вимогою фракцій «Наша Україна» і БЮТ.

Фракції «Наша Україна» і БЮТ вимагають внести до порядку денного на вівторок законопроекти, які стосуються збільшення дохідної частини держбюджету. Про це повідомив член фракції «Наша Україна» Віктор Пинзеник, пояснюючи причину вимоги фракцій оголосити перерву.

Блоки НУ і БЮТ закликають ВР розглянути питання про збільшення дохідної і видаткової частини бюджету на 10 млрд. гривень до 70 і 74 млрд. гривень відповідно на поточному пленарному тижні 6-9 березня.

«Наша Україна» і БЮТ звернулися до голови Ради Володимира Литвина з проханням поставити на голосування питання про включення проектів законів про зміни в держбюджет, запропонованих «Нашою Україною», до порядку дня сесії.

Спікер закликав «Нашу Україну» і БЮТ дочекатися розгляду цих законопроектів у профільних комітетах і після цього пообіцяв поставити їх на розгляд Ради.

Як уже повідомлявся, сьогодні парламент має намір розглянути і ухвалити рішення за законопроектом про вибори депутатів до органів місцевого самоврядування, проте народні депутати не встигли розпочати розгляд порядку денного.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus