УКРАЇНА

17:49

23.05

Влада

Кабмін запропонував скасувати дублювання назв іноземних товарних знаків українською мовою

0

Кабінет Міністрів пропонує Верховній Раді скасувати обов’язкове дублювання українською мовою іноземних знаків для товарів і послуг у рекламі. Про це сказано в проекті закону № 5352 «Про внесення змін до Закону України «Про рекламу», повідомляють «Українські Новини».

«Знаки для товарів і послуг наводяться в рекламі в тім вигляді, у якому їм надана правова охорона в Україні відповідно до чинного законодавства, зокрема, статтею 6 Паризької конвенції про охорону промислової власності», – сказано в проекті закону. Кабмін також пропонує скасувати норму про обов’язкову українську мову реклами. «Застосування мови в рекламі здійснюється відповідно до чинного законодавства України про мови», – сказано в проекті закону.

Відповідно до статті 6 Паризької конвенції про охорону промислової власності, кожен товарний знак, належним чином зареєстрований у країні виробництва, може бути заявлений в інших країнах Паризького союзу з охорони промислової власності й охороняється в такому вигляді, в якому він є.

Нагадаємо, що 11 липня 2003 року Верховна Рада ухвалила закон «Про рекламу». Стаття 6 закону закріплює норму про обов’язкове дублювання українською мовою іншомовного знака для товарів і послуг. Учасники ринку реклами неодноразово заявляли про невідповідність цієї норми міжнародному законодавству.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus