УКРАЇНА

11:39

23.05

Влада

Дніпропетровська влада почала переділ власності, яка ймовірно належить Лазаренкові

0

Сесія Дніпропетровської обласної ради вирішила повернути в свою власність об’єкти, які раніше були продані американським фірмам, які нібито пов’язані з екс-прем’єром України Павлом Лазаренком. Про це повідомляє «Українська правда».

Як заявив на сесії облради прокурор Дніпропетровської області Сергій Сорокін, розпорядження про продаж об’єктів декільком американським фірмам, датоване 26 січня 1998 року, є незаконним і вимагає анулювання. Сорокін пояснив, що розпорядження про продаж будинків у центрі міста було підписано тодішнім заступником голови Дніпропетровської обласної ради Іваном Кириленком (нині – віце-прем’єр з питань аграрно-промислового комплексу – Авт.), однак цей документ вступив у дію без затвердження депутатів обласної ради. «Розпорядження було підписано Кириленком одноосібно, без скликання депутатів, а тому є незаконним», - заявив прокурор.

Сорокін заявив, що продані в 1998 році об’єкти, серед яких є багатоповерхові будівлі з офісами комерційних компаній і управлінь обладміністрації, досі перепродували і здавали в оренду, а отримані кошти надходили на рахунки американських комерційних структур. «Ви самі знаєте, з ким ці фірми пов’язані», – заявив прокурор.

Як повідомив агентству після сесії облради Сорокін, найближчим часом близько 10 будинків, раніше проданих американським фірмам, будуть повернуті у власність Дніпропетровської обласної ради. Разом з тим він не зміг відповісти на запитання, чи буде притягнутий до відповідальності Кириленко, що підписав, за словами прокурора, згадане розпорядження без скликання депутатів обласної ради. Сорокін заперечив наявність зв’язку між заявою прокуратури і розглядом справи Лазаренка в США. «Ми давно займалися цим», – повідомив він.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus