УКРАЇНА

05:53

21.05

Влада

Конституцію можуть змінити до Великодня

0

Більшість лідерів фракцій і груп Верховної Ради хочуть завершити конституційну реформу протягом цього тижня. Як повідомляє «Главред», про це заявив постійний представник президента у Верховній Раді Олександр Задорожний після закінчення погоджувальної ради лідерів фракцій і депутатських груп в керівництві парламенту.

Задорожний сказав, що на раді обговорювали процедуру розгляду закону про місцеві вибори, що буде розглядатися у вівторок. За словами представника президента, депутатам буде запропоновано скоротити його розгляд, «відкинути ті виправлення, що фактично повертають нас до мажоритарних виборів».

На погоджувальній раді, за словами Задорожнього, не було ухвалено остаточного рішення про процедуру розгляду конституційної реформи, також не було ухвалено рішення і про «взагалі можливості внесення змін до Конституції». «Бажання у всіх одне - консолідовано голосувати, не збуджувати зал», - наголосив народний депутат. Він додав, що на погоджувальній раді «майже усі висловили бажання голосувати за зміни до Конституції 400-ми голосами».

Своєю чергою, лідер Комуністичної партії України Петро Симоненко не бачить перешкод для розгляду в четвер законопроекту про внесення змін до Конституції. За словами Симоненка, три базових законопроекти (закон про вибори президента, закон про вибори народних депутатів на пропорційній основі, а також законопроект про вибори до місцевих органів влади) дають можливість завершити процес зміни Конституції. Симоненко зазначив, що для цього необхідно узгодити одне питання – голосувати усі виправлення в цілому чи ж кожне зокрема. Водночас лідер КПУ зазначив, що нинішній текст законопроекту № 4105 є збалансованим і враховує позиції різних політичних сил.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus