УКРАЇНА

11:40

23.05

Влада

Питання про приналежність Тузли вирішиться автоматично?

0

Питання приналежності острова Коса Тузла в Керченській протоці до України або Росії вирішиться автоматично при розмежуванні Азово-Керченської акваторії. Про це заявив заступник міністра закордонних справ Росії Віктор Калюжний, виступаючи на прес-конференції в понеділок, 5 квітня, у Москві, повідомляє «Корреспондент.Net».

Він повідомив, що на 18-му засіданні з визначення статусу акваторії, яке відбулося в Києві, Росія запропонувала спільну схему використання Азовського моря та Керченської протоки.

Нагадаємо, що раніше за підсумками засідання в Києві Віктор Калюжний заявив, що Росія оспорює існуючу лінію державного кордону з Україною, яка проходить у Керченській протоці. Тоді він пояснив, що Росія не оспорює приналежність українського острова Коса Тузла, однак оспорює проходження кордона морем.

24 грудня 2003 року Президенти України Леонід Кучма і Росії Володимир Путін підписали договір про співробітництво у використанні Азовського моря і Керченської протоки, яким визначили статус Азовського моря як внутрішніх вод. Цим договором сторони також домовилися розмежувати море лінією державного кордону.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus