УКРАЇНА

12:02

25.05

Влада

Організація фінрозвідок світу планує прийняти в свої лави Україну

0

Егмонтська група, котра об’єднує фінансові розвідки різних країн світу, має намір розглянути заяву Державного департаменту фінансового моніторингу України про вступ в організацію на 12-му пленарному засіданні 21-25 червня, передає «Корреспондент.Net».

Як повідомляє Держдепартамент фінмоніторингу України, наша країна вже отримала запрошення взяти участь у 12-му пленарному засіданні Егмонтської групи, яке пройде в червні на острові Гернсі, Великобританія.

У липні 2003 року на 11-му пленарному засіданні організації було оголошено, що Держдепартамент фінмоніторингу України включено до першочергового списку підрозділів фінансових розвідок, які будуть прийняті до складу Егмонтської групи на пленарному засіданні в червні 2004 року.

У жовтні 2003 року правовий комітет Егмонтської групи рекомендував організації прийняти до свого складу у червні 2004 року Держдепартамент фінмоніторингу України.

Створена в 1995 році за ініціативи фінрозвідок Бельгії і США, Егмонтська група об’єднує фінансові розвідки 84 країн і є аналогом Інтерполу. Основним її завданням є об’єднання зусиль фінансових розвідок країн-учасниць у боротьбі з відмиванням злочинних капіталів, а також обмін інформацією між фінрозвідками.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus