УКРАЇНА

03:22

22.05

Влада

Україну запросили до участі в реалізації економічних проектів на території Афганістану

0

Віце-президент Афганістану Хідаят Амін Арсала під час зустрічі з міністром закордонних справ України Костянтином Грищенком запросив Україну взяти участь у реалізації економічних проектів на території Афганістану, які реалізуються за підтримки міжнародних фінансових установ. Зустріч відбулася в рамках офіційного візиту Грищенка до Афганістану, повідомляє прес-служба МЗС.

Віце-президент Афганістану зазначив, що його країна виступає за поглиблення відносин з Україною і серед іншого зацікавлена в українських високих технологіях і залученні українських інвестицій в малий і середній бізнес.

Під час зустрічі Костянтин Грищенко заявив, що Україна розглядає можливість безпосередньої дипломатичної присутності в Афганістані.

Міністр зазначив, що до цього Україну спонукують перспективи її участі у відбудовних процесах в Афганістані. І додав, що значний інтерес до дипломатичної присутності України в Афганістані виявляють українські підприємства, які планують працювати або вже працюють на афганському ринку.

Грищенко також повідомив про перспективи участі Україні в розмінуванні афганських територій.

„Афганська сторона виявила зацікавленість у залученні України, яка має значний позитивний досвід, до діяльності, що несе, насамперед, велике гуманітарне навантаження”, - наголосив Міністр закордонних справ України.

„Наразі нам варто спільно розробити модель наших дій у цій важливій справі”, - відзначив він.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus