УКРАЇНА

19:32

22.04

Влада

У ДПА вважають, що введення ПДВ-рахунків не зупинить зловживань

0

Державна податкова адміністрація України вважає, що ПДВ-рахунки не обмежать ухилянь від сплати податку на додану вартість та не зупинять незаконне відшкодування ПДВ. Про це повідомляють «Факти, ICTV».

Спеціальні рахунки для збору ПДВ – це серйозна помилка уряду. Так вважають податківці. Вони кажуть, що заборона витрачати гроші з ПДВ-рахунків підкосить роботу підприємців. Єдине, у чому податківці підтримують Міністерство фінансів – це відповідальність виробника за сплату ПДВ посередником. А ось автоматичне відшкодування податку на додану вартість податківці пропонують скасувати.

У змінах до законів, які вносить уряд, мають бути конкретні визначення фіктивної або сумнівної угоди. Так вважають податківці..

23 березня Кабмін і Національний банк України постановили, що розрахунки з ПДВ з 1 квітня поточного року будуть проводитися тільки через спеціальні рахунки, що відкриваються в комерційних банках або Держказначействі. Пізніше запровадження ПДВ-рахунків було перенесене на 1 травня цього року. Мета цієї постанови – зменшити можливісті для зловживань з коштами ПДВ. Проте, на думку експертів, відкриття ПДВ-рахунків призведе до вилучення з обігу величезної суми коштів.

Минулого тижня Американська торговельна палата в Україні висловила готовність увійти до складу робочої групи з моніторингу запровадження і функціонування ПДВ-рахунків.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus